Cookie beleid Merefeldia

De website van Merefeldia is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.15 Daan Deijsselberg, Paul Van Berlo
  • 5V
  • 9
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.15 Ed Pijnenburg, Sander Broers, Ruben Windhorst
  • 5A
  • 9
  • -
Merefeldia JO11-1JM 18.00 - 19.15 Rob Pingen, Huub Rooijakkers, Ties Jeurninck
  • 4V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15
  • 5V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-3 18.00 - 19.15 Karry Engels, Joeri Gielen, Rob Heijmans
  • 4A
  • 8
  • -
Merefeldia JO13-2JM 18.00 - 19.30 Ruud Heinemans
  • 4V
  • 6
  • -
Merefeldia JO15-2 19.30 - 21.00 Joost van Hoof, Paul Stokbroeks
  • 5A
  • 3
  • -
Merefeldia JO17-2 19.30 - 21.00 Ton Vaes
  • 5V
  • 4
  • -
Merefeldia JO17-1 20.00 - 21.30 Jordy Jeurninck
  • 4V
  • 1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Gijs van de Warenburg, Roy Slaats, Daan Kierkels, Bjorn van Laer
  • 4V
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-3 18.00 - 19.30 Peter Smolenaers
  • 4A
  • 2
  • -
Merefeldia JO15-1 18.00 - 19.30 Frank Tullemans, Daan Vaes
  • 5A
  • 4
  • -
Merefeldia 1 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 2 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Paul Van Berlo
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof, Dirk Driessen
  • 4A
  • 9
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO8-1 18.00 - 19.15 Ben van Ekerschot, Laurens Verstappen
  • 3V
  • 5
  • -
Merefeldia JO8-2 18.00 - 19.15 Michiel van Brussel, Michiel Van den Dungen
  • 3V
  • 5
  • -
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.15 Daan Deijsselberg, Paul Van Berlo
  • 4V
  • 9
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.15 Ed Pijnenburg, Sander Broers, Ruben Windhorst
  • 4A
  • 9
  • -
Merefeldia JO11-1JM 18.00 - 19.15 Rob Pingen, Huub Rooijakkers, Ties Jeurninck
  • 5V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15
  • 4V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-3 18.00 - 19.15 Karry Engels, Joeri Gielen, Rob Henderikx
  • 5A
  • 8
  • -
Merefeldia JO13-2JM 18.00 - 19.30 Ruud Heinemans
  • 5V
  • 6
  • -
Merefeldia JO15-2 19.30 - 21.00 Joost van Hoof, Paul Stokbroeks
  • 4A
  • 3
  • -
Merefeldia JO17-2 19.30 - 21.00 Ton Vaes
  • 4V
  • 4
  • -
Merefeldia JO17-1 20.00 - 21.30 Jordy Jeurninck
  • 5V
  • 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Gijs van de Warenburg, Roy Slaats, Daan Kierkels, Bjorn van Laer
  • 5V
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-3 18.00 - 19.30 Peter Smolenaers
  • 5A
  • 2
  • -
Merefeldia JO15-1 18.00 - 19.30 Frank Tullemans, Daan Vaes
  • 4A
  • 4
  • -
Merefeldia 4 (zon) 18.30 - 20.00 Hans Teunissen
  • 3V
  • 8
  • -
Merefeldia 35+1 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 4
  • -
Merefeldia 1 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 2 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Paul Van Berlo
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 3
  • -
Merefeldia 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 3
  • -
Merefeldia 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 3
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof
  • 3A
  • 9
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1 19.00 - 20.30 Ewald Weekers
  • 4A
  • 6
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!